" Hanönü’de Halı Saha Futbol Turnuvası Başladı | HANÖNÜ HABER | Kastamonu Hanönü Haberleri - Hanönü

logo

reklam

Hanönü’de Halı Saha Futbol Turnuvası Başladı

Hanönü ilçesinde düzenlenen Kaymakamlık Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası başladı. Hanönü Kaymakamı İbrahim Şenkon Köylere Hizmet Götürme Birliği Halı Saha Spor tesislerinde düzenlenen açılış töreninde yaptığı konuşmada, 13 takımın katılacağı Futbol turnuvasına katılan tüm takımlara başarılar diledi.

İlçede birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirmek ve sosyal yaşamı renklendirmek adına düzenledikleri turnuvaya gösterilen ilgiden memnun kaldıklarını belirten Kaymakam Şenkon, “Karşılaşmalarda centilmenliği elden bırakmadan, iyi oynayan kazansın anlayışı ile maçlarımızı tamamlayalım. Mücadelelerimizde sergileyeceğimiz karşılıklı anlayış ve hoşgörü bütün takımlarımız ile gençlerimize örnek teşkil etsin. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Turnuvanın ilk maçı Arıkan Hanönü ile Kartal spor arasında oynandı. Karşılaşmayı çok sayıda Hanönü’lü vatandaşın takip ettiği turnuvanın ilk gününde

Arıkan Hanönü – Kartalspor’u 6-1,

Gençlik ise Altınmakası 7-3 yendi.

Organizasyonun 19 Mayıs tarihinde final maçı ile sona ereceği bildirildi.

Hanönü’de Halı Saha Futbol Turnuvası Başladı

Hanönü’de Halı Saha Futbol Turnuvası Başladı

anönü ilçesinde düzenlenen Kaymakamlık Kupası Futbol Turnuvası başladı. Hanönü Kaymakamı İbrahim Şenkon Köylere Hizmet Götürme Birliği  Spor tesislerinde düzenlenen açılış töreninde yaptığı konuşmada, 13 takımın katılacağı  Futbol turnuvasına katılan tüm takımlara başarılar diledi. İlçede birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirmek ve sosyal yaşamı renklendirmek adına düzenledikleri turnuvaya gösterilen ilgiden memnun kaldıklarını belirten Kaymakam Şenkon, “Karşılaşmalarda centilmenliği elden bırakmadan, iyi oynayan kazansın anlayışı ile maçlarımızı tamamlayalım. Mücadelelerimizde sergileyeceğimiz karşılıklı anlayış ve hoşgörü bütün takımlarımız ile gençlerimize örnek teşkil etsin. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.
Kaynak ve Alınıtlar:İHA

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
1459 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?