" Hanönü'ye Kaymakam Ataması Yapıldı | HANÖNÜ HABER | Kastamonu Hanönü Haberleri - Hanönü

logo

reklam

Hanönü’ye Kaymakam Ataması Yapıldı

Hanönü’ye Kaymakam Ataması Yapıldı… Hanönü ilçe kaymakamlığına ataması yapılan Kaymakam Musa Kazım Çelik görevine başladı.Vekaleten yürütülen Hanönü Kaymakamlık makamına Kastamonu Kaymakam Adayı Musa Kazım Çelik atanarak görevine başladı. Musa Kazım ÇELİK,1988 yılında Mardin’in Kızıltepe ilçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimi Mardin’de, Lise eğitimini İzmir Karşıyaka Lisesi’nde, Lisans öğrenimini Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı.

2014 yılında İçişleri Bakanlığı’nda İçişleri Uzman Yardımcısı olarak 1 yıl görev aldı. Aynı yıl girmiş olduğu Kaymakamlık sınavını kazanarak 09.03.2015 tarihinde Kastamonu Valiliği’nde Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Kastamonu’ da il stajını tamamladıktan sonra sırasıyla: Manisa Gölmarmara ve Erzurum Pasinler İlçelerinde Kaymakam Refikliği, Ankara’da İçişleri Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Mülkiye Müfettişi Refikliği stajlarını tamamladı.Burdur’un Çavdır İlçesinde 3 ay Kaymakam vekili olarak görev aldı.

Musa Kazım ÇELİK, Kastamonu Valiliği kararıyla 22.07.2016 tarihinden itibaren İlçemiz Kaymakamı olarak görevlendirilmiştir. Kaymakam Musa Kazım Çelik yaptığı açıklamada,ülkemiz zor günlerden geçiyor.Herkesin elini taşın altına koyma zamanıdır.Bu güzel ülkemiz için çalışmaya hazırız dedi.

KAYMAKAM ATAMASI YAPILDI

Büyük evliya Şeyh Şaban-ı Veli’nin doğum yeri olan Hanönü ilçesinde görev yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen kaymakam Çelik,Hanönü küçük ama gelişmeye başlayan şirin ve güzel bir ilçe.Hanönü ilçesinde güzel hizmetlere imza atmak için çalışacağız. Kapımız herkese açık olacak diye konuştu.

’Hanönü’ne nasıl bir katkı sağlayabiliriz’ düşüncesi ile göreve başladığını kaydeden Kaymakam Çelik, “Hanönü’nde makamda oturmaya gelmedik. İşimiz makamda oturarak evraklara imza atmak değil, İlçemizin sosyo ve ekonomik durumu ile de ilgilenmek vatandaşlarımızı ziyaret edip devlet şefkatini yanında hissettirmek olacak.” Dedi

YENİ KAYMAKAM ATAMASI YAPILDI

KAYMAKAM ATAMASI YAPILDI

Kaynak:AA

Etiketler: » »
Share
1499 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?