" KARADAĞ ailelerinin mutlu gününe davet | HANÖNÜ HABER | Kastamonu Hanönü Haberleri - Hanönü

logo

reklam
09 Kasım 2015

KARADAĞ ailelerinin mutlu gününe davet

Hanönü ilçesi TEPE KÖY mahallesinden Recai KARADAĞ‘ın oğlu Erkan ile yine TEPE KÖY mahallesinden Murat KARADAĞ’ın kızı Merve’nin 24.Ocak.2016 tarihinde düğünleri olacaktır. Tüm sevenlerini bu mutlu günlerinde yanlarında görmekten büyük mutluluk duyacaklarını ifade eden aileler, sevinçlerini katlamak için tüm arkadaşlarını davet ediyorlar.

Evlatlarının geleceği, sağlık şartları ve diğer sebeplerle yurtlarından, yuvalarından ayrılan her iki aile de uzun yıllar Hanönü’de ikamet etmişler. ORMANCI RECAİ olarak tanınan Recai Bey, uzak ellerde olunca arkadaşlarımız bizi 24.Ocak’ ta yalnız bırakmasın, dostluklar unutulmasın diye gönül telinden konuşurken, gözlerinde ilçe hasreti alev alev yanıyordu.

DAVULCU MURAT olarak tanınan Murat Bey ilçeye sanatı gereği sık sık gittiğini, farklı coğrafyalardan yüzlerce arkadaşlıklar edindiğini ama yine de memleketim ya dediğini duyar gibisiniz. Evet bu ses Murat Beyin hicranlı, yanık sesi… Biz her zaman ilçemizin bir evladı olarak, ilçemize nasıl faydalı oluruz şuur ve birikimi ile yaşadık ve yaşıyoruz. Ben evlatlarımı da öyle yetiştirdim ve bundan gurur duyuyorum. Önümüzde ki günlerde inşallah mutlumuz ikiye katlanacak ve bir aile daha kurulacak. onlara nasihatim hep hemşerilerinizi bilin, onlara sahip çıkın, memleketimize faydalı olan ne varsa , kim varsa onlarla olun diyorum. İnşallah öyle oluyorlar.Ben buradan tüm tanıdıklarıma, arkadaşlarıma, eş, dost ve akrabalarıma düğünümüz var ve sizleri görmekten onur duyacağım demek istiyorum. İş güç tabi ki bahane değil ama cidden yoğun bir tempo da çalışıyoruz. İnşallah herkese ulaşmaya, herkesin davetiyesini ulaştırmaya kendim ve ailem çalışacağız. Ama  ola ki dalgınlıkla, düğün telaşı içinde unutursam, 24.Ocak.2016 ‘ta tüm arkadaşlarım bilsinler ki düğün benim değil onların düğünüdür. Buradan sesimi duyan her arkadaşım, hemşerim   davetlidir .

 

Ayrıca her iki aile adına da yeni bir oluşum olarak, girdiğiniz ilçemize hizmet yolu olacak www.hanonuhaber.com ‘un tüm çalışanlarına, yazarlarına, takipçilerine teşekkür ediyorum. Yolunuz açık olsun. Bizler ailecek yanınızdayız diyerek bizleri uğurluyor.

 

www.hanonuhaber.com

Teşekkürler Karadağ Ailesi….

 

 

Etiketler: » » »
Share
1093 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?