" Hakkımızda | HANÖNÜ HABER | Kastamonu Hanönü Haberleri - Hanönü

logo

reklam

Hakkımızda

Hakkımızda sayfamız ile ilkelerimizi açıklamak ve ilçemiz için yapmak istediklerimizi okurlarımıza sunmak istiyoruz.

HanonuHaber.com; ilçemiz ile ilgili Güncel, Ekonomi, Etkinlik, Politika, Spor,  Kültür ve Sanat, Dernek Duyuruları ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve Hanönü‘lü internet kullanıcılarının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.

 

İLKELERİMİZ

 

Tarafsız Habercilik: Sitede yayınlanan haberlere konu olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Hanönü Haber   “aracı” olarak haberi okura ulaştıran, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ilke edinmiş bir portaldır.

Açıklık: Gerçeklerin er yada geç ortaya çıktığı dünyada en büyük sorunun gerçeklerin ne zaman ortaya çıktığıdır. Biz gerçeklerin en şeffaf bir şekilde haber olmasını istiyoruz ve bu nedenle her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuz olarak görüyor ve okurun bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır bilinci ile yaklaşıyoruz. Bu şuur ile hiç bir haberi saklamayacağız, göz ardı etmeyeceğiz.

Habercilik: biz hiçbir okurumuzu etkilemeden sadece habere ulaşmasını, aldığı habere göre duygularını ve düşüncelerini sorgulamasını istiyoruz. Daha açık bir ifade ile bizler, haberi aktaran kişiler olarak görevimizin; habere konu olay ile ilgili girişimlerde bulunmak veya okurları yönlendirmek olmadığını düşünüyoruz.

NE YAPIYORUZ?

Kastamonu ‘da ve  Hanönü ‘de meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar,siteler, muhabirler, sosyal medyalar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden, ilçemizin en uzak köşesinde ki köyüne kadar her türlü haberi okuyabilirsiniz.

YASALARA %100 UYGUN

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, Basın Yayın Kanunu’na göre resim, bilgi, metin kaynağı gösterilmek suretiyle yayınlanmaktadır.

Takip Etmiş Olduğumuz Ajanslar:

  • Anadolu Ajansı
  • Doğan Haber Ajansı
  • İhlas Haber Ajansı

 

HANÖNÜ ‘NÜN EN GÜNCEL EN GENİŞ KAPSAMLI HABER SİTESİ

HanonuHaber.com‘da ilçemiz ile ilgili ayda ortalama 30 adet habere yer verilmektedir.

 

 

HANÖNÜ HABER LOGO Hanönü Haberleri Hanönü Son Dakika Hanonu Haberleri Hanönü Belediyesi Hanönü Kaymakamlığı Hanönü Haberler

TRENDS GOOGLE’da HANÖNÜ ETİKETLERİMİZ

Hanönü Belediye Başkanlığı , Hanönü’den Duyurular , Hanönü’ne Nasıl Gidilir , Hanönü , Hanonu , Kastamonu , Köyler , Gökçeağaç , Kilim , Boyabat , Sarımsak , Taşköprü , Hanönü Resimleri , Hanönü Haber , Hanönü Haberleri , Hanönü Nüfusu , Kastamonu Hanönü İlçesi , Hanönü Gezilecek Yerler , Hanönü Belediyesi , Hanönü Gazetesi , Hanönü İlçesi , Son Dakika Hanönü Haberleri , Hanönü Kaymakamlığı , Hanönü Haritası , Hanönü Mahalleleri , Hanönü Şehit Faruk Karagöz Yatılı Bölge Ortaokulu , Hanönü Lisesi , Hanönü Orman İşletme Müdürlüğü , Hanönü Sağlık Ocağı , Kastamonu Hanönülüler Derneği , Hanönü Posta Kodu , Hanönü Hava Durumu , Hanönü Satılık Daire , Hanönü Satılık Arsa , Hanönü Toplum Sağlığı Merkezi , Hanönü Tapu Müdürlüğü , Hanönü Namaz Vakitleri , Hanönü Köyleri , Hanönü Akçasu Köyü , Hanönü Bağdere Köyü , Hanönü Bölükyazı Köyü , Hanönü Çakırçay Köyü , Hanönü Çaybaşı Köyü , Hanönü Demircimüezzin Köyü , Hanönü Gökbelen Köyü , Hanönü Gökçeağaç Köyü ,  Hanönü Halkabük Köyü , Hanönü Hocavakıf Köyü , Hanönü Kavakköy Köyü , Hanönü Kayabaşı Köyü , Hanönü Küreçayı Köyü , Hanönü Sarıalan Köyü , Hanönü Sirkeköy Köyü , Hanönü Yeniboyundurcak Köyü , Hanönü Yenice Köyü , Hanönü Yeniköy Köyü , Hanönü Yılanlı Köyü , Hanönü Yukarıçakırçayı Köyü , Hanönü Son Dakika Haberler , Hanönü Kaymakamlığı , Hanönü Belediyesi , Hanönü Bölünmüş Yol , Hanönü Satılık Ev , Hanönü Yol Yapımı , Hanönü Kastamonu , Hanönü Hava Durumu , Hanönü Maden , Hanönü Bakır Madeni ,

 

İLETİŞİM için tıklayınız…

Share