" Eğitimde Hanönü Çok Programlı Anadolu Lisesi Farkı... Gurur Tablomuz... | HANÖNÜ HABER | Kastamonu Hanönü Haberleri - Hanönü

logo

reklam
16 Ağustos 2016

Eğitimde Hanönü Çok Programlı Anadolu Lisesi Farkı… Gurur Tablomuz…

Hanönü Çok Programlı  Anadolu Lisesi Müdürü Fatih ÖZBAY yaptığı açıklamada, “Sonuçlara göre okulumuz mezunlarında tercih yapan tüm öğrencilerimiz üniversiteye yerleşti. Yerleştirme sonuçları bizi çok mutlu etti. Öğrencilerimiz yüksek puanlar alarak çok güzel ve geleceği olan programlara yerleşti. ÇPAL olmamıza rağmen  mimarlık, mühendislik, öğretmenlik gibi yüksek puanlı bölümlerin kazanılması okulumuzun kalitesini bir kez daha gösterdi. Bu başarının sağlanmasında oluşturulan bireysel koçluk sistemi ve hafta sonu kurslarının öneminin çok büyük olduğunu düşünüyorum. Öğretmenlerimiz koçluğunu yaptığı öğrencilerin tüm istek ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek çözüm odaklı çalıştılar. Bu motivasyonla sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz çok güzel sonuçlarla emeklerinin karşılığını aldılar.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Demirkıran yaptığı açıklamada, “Dershanelerin kapatılması sonucu  Bakanlığımız emri ile Destekleme ve Yetiştirme Kursları okullarımızda açılmış olup, hafta sonları ve akşamları öğrencilerimiz velilerimizin de desteğiyle bu kurslara ücretsiz olarak devam ettiler ve güzel bölümlere yerleştiler. Bu başarının oluşmasında emeği geçen ve özveri ile çalışan idareci ve öğretmenlerimize canı gönülden teşekkür eder, öğrencilerimize üniversite eğitimlerinde başarılar dilerim.” dedi.

 

Eğitimde Hanönü Çok Programlı Anadolu Lisesi Farkı... Gurur Tablomuz...

Eğitimde Hanönü Çok Programlı Anadolu Lisesi Farkı… Gurur Tablomuz…

 

www.hanonuhaber.com

 Kaynak ve Alıntılar :hanonu.meb.gov.tr

Etiketler: » » » » »
Share
2460 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?